3 Nisan 2006 13:27

Altın Kızlar!

Beyazperde yoluna dizi dizi dizildiler

Küçük ekranın gözde yapımları ardı ardına beyazperde yoluna girerken GoldenGirls.com Altın Kızlar'ın da sinemaya uyarlanacağını duyurdu.80'lerin ünlü dizisi beyazperdeye usta yönetmen Uwe Boll'ün yapım şirketi Bitedown Pictures tarafından uyarlanacak. Filmin senaryosunu yazacak olan O. Bill Gannon, filmde orijinal seriden büyük ihtimalle kimsenin yer almayacağını ancak Blanche, Rose, Dorothy ve Sophia karakterlerinden birini gerçekten misafir oyuncu olarak görmek isteyeceklerini söyledi.Gannon'ın ipucu verdiği en önemli konulardan biri de dizinin büyük fanlarından biri olan TV'de misafir oyucu olarak gözüken Quentin Tarantino'nun da filme katılması için çalışılacak olması.
Yorumlar
  • Aslına bakarsanız geç kalınmış bir uyarlama ama neden olmasın diyorum, öylesine gereksiz yapımlar sinemaya uyarlandı ki hem işin içinde bir nebzede olsa tarantino var bakalım belki kaliteli hoş bir komedi cıkar ortaya...

  • Uwe Boll pek çok sinema eleştirmeni ve izleyicisi tarafından gelmiş geçmiş en kötü yönetmenler arasında seçilen biridir (ben de buna sonuna kadar katılıyorum). Boll'un elini attığı hiçbir işten doğru dürüst birşey çıkmadı ve çıkmaz da.

  • Film versiyonu için sanki biraz geç kalındı.Karakterleri aynı oyuncular oynamayacak olduktan sonra ne kadar çekici gelebilir bilmiyorum.Bu arada Tarantinonun filme katkısından sözediliyor. merakla bunu bekleyeceğim .Gerilim tadında altın kızlar.İşte bu ilginç olabilir.

  • bu dizi trt'de gösterildiği yıllarda özellikle severek izliyorduk.nefis karekterler ve harika bir sit-com du.film olarak yapılmasına sıcak bakmıyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir