1 Haziran 2010 00:00

Altın Koza saldırılar sebebiyle ertelendi!

17. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali, İsrail'in yardım gemilerine saldırısı ve Hatay'ın İskenderun ilçesindeki terör saldırısı nedeniyle ertelendi.

Gazze’de İsrail’in Filistin halkına yaşattığı dramın ardından, bu ülkeye giden insani yardım gemilerinin de bombalanması ile Hatay’ın İskenderun İlçesi’nde Deniz Üs Komutanlığı’na bağlı İkmal Birliği’ne tetöristlerce yapılan hain saldırıyı şiddetle kınadığını söyleyen Mustafa Tuncel, “İnsanlar kan ağlarken, biz eğlenemeyiz” dedi.


Masum insanların öldürülmesine, insani yardım malzemesi taşıyan gemilerin bombalanmasına neden olan İsrail ile askerlerimizi şehit eden terör örgütünü şiddetle kınadığını ifade eden Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Tuncel, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı; “İsrail’de ve İskenderun’da yaşanan insanlık ayıpı saldırılar nedeniyle, bu yıl 17.’si gerçekleşecek olan Altın Koza Film Festivali’ni ileri bir tarihe erteleme kararı aldık. Dünyada ve ülkemizde insanlar kan ağlarken, bizim eğlenmeye hakkımız yok. İsrail’i ve terör örgütünü kınıyor, her iki saldırıda şehit düşenlere Allah’tan rağmen diliyorum”.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir