11 Haziran 2007 09:26

Altın Ordu Yola Çıkıyor!

Guillermo del Toro, yeni Hellboy'un çekimlerine Macaristan'da başladı...

Bazı yönetmenler vardır. Türü ne olursa olsun dokundukları projeyi ilgi çekici bir filme çevirirler. Son zamanlarda bu simyacı yönetmenlerin arasına hiç düşünmeden eklediğimiz bir yönetmen var: Guillermo del Toro!Usta sinemacı, son dönemin en çarpıcı filmlerinden biri olan Pan'ın Labirenti'nin ardından Hellboy serisine geri döndü. Macaristan'da çekilecek olan Hellboy 2: The Golden Army, 72 milyonluk bütçesiyle o topraklarda çekilen en pahalı yapım olacak!Mike Mignola'nın çizgi romanından uyarlanan filmde, Ron Perlman, Selma Blair ve Doug Jones rol alacak ve Hellboy'un takımıyla birlikte dünyayı kötülük peşindeki yaratıklardan arındırmasını izleyeceğiz.2008 Ağustos ayında vizyona girecek olan filmle ilgili yeni gelişmeler için gözünüz Beyazperde'de olsun!
Yorumlar
  • Fragman 1. filme göre iyi gibi. aksiyon daha yüksek efekler biraz daha güzel. umarız dilediğimizce bir film olmuştur.

  • arnafuth, izlenmemesi diyecektin herhalde :).Düzelteyim dedim yorumları okuyanlar yalnış bir fikire katılmasın.Dediğin gibi Panın labirenti muhteşem bir filmdi, fakat hellboy bir devam filmi olacak ve kategorisi farklı.Yönetmenin en iyi filmi şuanda Panın labirenti diyebilirim, katogorisi olmayan kült bir film oldu kannımca.Hellboy'u sabırsızlıkla bekliyoruz , beklentiletimizi yüksek tutmamaya çalışalım ki hayal kırıklığı olmasın

  • ilkini izlemedim ama Pan'ın labirentini yapan bi adamın filmi izlenmesi ciddi anlamda ayıptır!bari dvdsini de aliyim hellboy 1 'in =)

  • ilki çok kötüydü ancak pan'ın labirentinden sonra yönetmene karşı olan bakış açım değişti... bekleyip göreceğiz!

  • İzleyicileri fantastik ötesi bir film bekliyor anlaşılan...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir