15 Eylül 2010 00:00

Altın Portakal'da filmler 5 TL

47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde özel sinema salonları ve AKM gösterime girecek filmler 5 TL'ye izlenebilecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin desteği ile Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından 9-14 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek 47. Altın Portakal Film Festivali'nde Özdilek, Migros, Deepo ve Aksin'deki sinema salonlarında gösterime girecek filmler 5 TL karşılığında seyredilebilecek.

Antalya Kültür Merkezi'nde de (AKM) gösterilecek uzun metraj gala ve özel gösterim filmler için tam bilet 5, öğrenci bileti 3 TL olarak belirlendi.

Açık hava sinemalarında gösterilecek uzun metraj filmler ve AKM Perge Salonu'nda gösterilecek çok sayıda belgesel ve kısa film ise ücretsiz gösterime sunulacak.

En yeni filmler Portakal'da

Festivalde; ulusal ve uluslararası dalda yarışmaya hak kazanan filmler, Türk ve dünya sinemasının en yeni ve en seçkin yapımlarından oluşan özel gösterim filmleri, "Pelikülün İzinde" programı çerçevesinde gösterilecek filmler, 70'li yıllar sinemasının seçkin örneklerinden oluşan filmler, "Avrasya Sinemaları" programı içinde gösterilecek Gürcistan filmleri, "Ustaların Gözünden" başlığı altında gösterilecek başyapıtlar, açık hava sinemalarında gösterilecek filmler ve Kısa Film ve Belgesel Film dallarında yarışacak filmler izleyenleri ile buluşacak.

Antalya'nın 5 merkez ilçesinde olduğu gibi Isparta, Burdur, Manavgat ve Side'de de tam bir sinema şöleni yaşanacak. Festival Türkiye'deki en düşük sinema bileti fiyatı olma özelliğine sahip.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir