27 Eylül 2005 01:31

Altın Portakal'da Star Gerginliği

Madsen ve Harrelson tartıştı

42.si düzenlenen Altın Portakal Film Festivali'nde gergin saatler yaşandı. Daha önce Madsen'in açılış törenini açıklama yapmadan terk etmesini size haberlerimiz arasında sunmuştuk. İşte Madsen'i sinirlendiren olayların perde arkası.Ntvmsnbc'nin haberine göre, açılış gecesi kokteyli sırasında Michael Madsen ve Woody Harrelson'un arasında gergin konuşmalar yaşandı. Bir ara Madsen konuşmayı bırakıp Harrelson'un üzerine yürümeye yeltendiyse de bu sırada araya David Carradine girdi ve Madsen'e sarılarak sakinleştirmeye çalıştı.Altın Portakal ulusal açılış töreninde de benzer görüntüler yaşandı. Fazla alkol aldığı gözlenen Madsen, Harrelson'ın sahneye davet edilmesine sinirlenerek bir kez daha tören alanını terk etti. Bir süre habercilerle kovalamaca yaşadıktan sonra tören alanından uzaklaştı.
Yorumlar
  • Valla arkadaşlar her neyse ama böyle bir aktörün Türkiye'ye çağrılıp buradan böyle bir kötü anıyla ayrılmasını hiç istemezdim. Diğer dünyaca ünlü akötörlerde etkilenmişse şimdi başka şeyler düşünürlerse hiç şaşmam. Keşke Türkiye'mizden, Antalya'dan ve Altın Portakal Film Festivalimizden güzel anılarla, tekrar ülkemize gelmeyi ve burada film çekmeyi veya çekiminde oynamayı katılmayı düşünürler böyle düşünerek ayrılırlar bütün temennim bu...

  • Michael Madsen ikinci sınıf bir aktör değildir bana göre. Özellikle Rezervuar Köpeklerindeki dansı ile birinci sınıf bir aktör olduğunu göstermiştir. (Şahsen benim aklımda kalan en önemli sahne o) Ayrıca Madsen abimizinde Naturel Born Killers'da oynayan o şahsiyeti dövmesinde yada yeltenmesinde yerden göğe kadar haklıdır. Tarantino'nun senaryosunu yazdığı bu filmi Oliver Stone ve bu şahıs yerin dibine batırmıştır. Stone orada olsa Madsen abim eminim onada bi kafa çakardı. Michael Madsen'e hak vermek gerek bence..(Go Michael GO!)

  • Madsen ile Harrelson'ın birlikte Antalya'ya çağrıldığını öğrendiğimde bunun bir şaka olduğunu sanmıştım. Değilmiş.Bu iki adamın birbirini sevmediği hatta Michael Madsen'ın hem Harrelson'a hem Oliver Stone'a garezinin olduğu yıllardır biliniyor (ülkemiz dışında tabi). Bunun sebebi de Natural Born Killers'da Oliver Stone'un Mickey rolünü son anda Madsen'ın elinden alıp Harrelson'a vermesi. Madsen bu filmde oynamak için deneme çekimleri bile yaptığını ve başka projeleri reddettiğini, Stone'un ise Harrelson'ı yapımcılar daha fazla teklif ettiği için (bkz. çıkar ilişkisi) bu filmde son anda oynatma kararı aldığından bahsetmiş ve her iki isme de küfür etmişti (kaynak: Metal Rules! magazine, sayı 10, sene 2001, kapakta Micheal Madsen şişme bir gitar çalıyor :). Kaldı ki Tarantino da Stone'a yine aynı film nedeniyle kızgın ve bilindiği gibi Madsen ile Tarantino kanka.Bilemiyorum belki de bu iki adamın kavga edeceği önceden tahmin edildiği ve bunun festival için yurtdışında iyi bir reklam olacağı düşünüldüğü için bu iki isim bir arada çağırılmıştır. Eğer öyleyse organizatörleri kutluyorum, şeytanın bile aklından geçmezdi böylesi. Tabi gelmeden evvel birbirlerinin jüride yer alacağından haberleri var mıydı Harrelson ve Madsen'ın orası ayrı da konu.

  • madsen özellikle rezervuar köpeklerindeki o kulak kesme sahnesiyla her sinemaseverin beyninde yer etmis , tarantinonun fix isimlerinden olan ilginc bir oyuncudur...böyle bir ismin bu sekilde bir olayda yer almasina üzüldüm cidden...aktörün belki hatasi vardir ama ben bu ismin bugüne dek hicbir dünya basininda bir ödül töreninde olay cikarttigini okumadim..acaba törenin organizasyonunda bir problem olabilir mi?

  • yaşanmaması gereken görüntüler ve aklıma böyle bir olay yaşanacağı gelmezdi bile.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir