8 Eylül 2011 00:00

Altın Portakal'dan kadınlara özel

Bu yılki teması 'Ve Kadın Dünyaya Dokundu' olan Altın Portakal Film Festivali'nin kadın izleyicileri, uzun metrajlı yarışma filmlerini 1 liraya izleyecek. Ayrıca yarışma filmlerine bilet alan kadın izleyicilere çiçek de verilecek.

48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde gösterilecek uzun metrajlı filmlerin bilet fiyatları belirlendi.

Antalya Kültür Sanat Vakfının Antalya Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle düzenlediği 48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin hazırlıkları sürdürülüyor.

8-14 Ekimde arasında yapılacak festivalde Antalya Kültür Merkezi'nde gösterilecek uzun metrajlı filmler için öğrenci biletinin fiyatı 3 lira, normal biletin fiyatı 5 lira olarak belirlendi.

Altın Portakal yönetimi, bu yılki teması ''Ve kadın dünyaya dokundu'' olarak belirlenen festivalin teması doğrultusunda kadın izleyiciler için bilet fiyatını 1 lira olarak belirledi. Festival yönetimi, bilet alan kadın izleyicilere çiçek de verilmesini kararlaştırdı.

AKM salonlarında gösterilecek belgesel ve kısa filmlerin tüm sinemaseverlerce ücretsiz izlenebileceği bildirildi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir