25 Eylül 2009 10:12

Altın Portakal'dan Senaryoculara Destek!

Uluslararası Avrasya Film Festivali Senaryo Geliştirme Fonu, Türk sinemasının ortak yapımlarını destekliyor...

TÜRSAK ve AKSAV Vakfı'nın işbirliğinde bu yıl 44.'sü düzenlenecek olan Antalya Altın Portakal Film Festivali, TÜRSAB'ın sponsorluğunda "Uluslararası Avrasya Film Festivali Senaryo Geliştirme Fonu" ile Türk sinemasının ortak yapımlarını 25.000YTL ile destekliyor! Ortak Yapım Senaryo Fonuna başvurmak için yapımcılardan birinin Türk olması şartı aranıyor. TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) tarafından karşılanacak olan 25.000 YTL değerindeki bu fon için yurtiçi ve yurtdışından gelecek olan senaryo teklifleri, jüri tarafından değerlendirilecek. Katılım için detaylı bilgiyi TÜRSAK'ın adresinden edinebilirsiniz.
Yorumlar
  • bence uygun olmuş ,zaten ülkemiz bonkör olmamalı bence bu tür işlerde,sanata yer vermemeye devam aferim size ,bravo yani.

  • 25000 YTL mi? şaka mı bu?Bir film maliyeti ne kadar bir bilgileri var mı acaba?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir