24 Mart 2011 01:00

Altın Portakal'ın jüri başkanı Müjde Ar

Antalya Altın Portakal Film Festivali Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması'nın jüri başkanlığını Müjde Ar yapacak..

Bu yıl 8-14 Ekim 2011 tarihleri arasında yapılacak 48'inci Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali "Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması"nın jüri başkanlığını usta oyuncu Müjde Ar yapacak.


80'li yılların unutulmaz başrol oyuncusu Altın Portakal'ın jüri başkanı
Altın Portakal Film Festivali'nin bu yılki ana temaları arasında "80'li yıllar sineması" bulunuyor. 80'li yıllar Türk sinemasının unutulmaz filmleri arasında yer alan "Ah Güzel İstanbul", "Adı Vasfiye", "Asılacak Kadın", "Aaahh Belinda", "Afife Jale", "Fahriye Abla" gibi filmlerin unutulmaz başrol oyuncusu Müjde Ar, bu yıl 48'incisi düzenlenecek Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin jüri başkanlığını yapacak.


MÜJDE AR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..1986 yılında "Aaah Belinda", "Adı Vasfiye" ve 1993 yılında "Yolcu" filmlerindeki rolleri ile Altın Portakal'da "En İyi Kadın Oyuncu", 1997 yılında ise "Yaşam Boyu Onur Ödülü" sahibi Müjde Ar ilk kez jüri başkanlığı heyecanını yaşayacak.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir