25 Eylül 2009 10:12

Amarcord

Kars'ta kurulan Filarmoni ve Sinema Derneği (Sinema Tek) gösterimlere bir Fellini filmi ile başladı...

Kars'ta kurulan Filarmoni ve Sinema Derneği (Sinema Tek) ilk gösteriminde İtalyan Yönetmen Federico Fellini'nin Amarcord filmini izleyicilerle buluşturdu.Derneğin kurucu başkanı Kars Ağır Ceza Hakimi Nizamattin Haznedar, "Kars'ta Sinema TEK'in açılması şiddetin, gerilimin ve korku filmlerinin kuşattığı günümüzde Kars'ta farklı bir girişim olarak adından söz ettirecek. Beyazperde olarak derneğin uzun soluklu olmasını, nice nitelikli sinema filmini izleyicilerle buluşturmasını dileriz.
Yorumlar
  • Güzel bir girişim,tebrik ediyorum.

  • istanbulda yaşayan bir sinema tv öğrencisi ve karslı olarak böyle bir etkinliğin karsta başlatılması beni oldukça mutlu etti, başta sanat sevgisini bu yönüyle yansıtan sayın Nizamattin Haznedar olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler,

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir