26 Mayıs 2016 12:52

Amber Heard Johnny Depp'e Boşanma Davası Açtı

Amber Heard, 15 ay süren evliliğin ardından Johnny Depp'e boşanma davası açtı ve Depp'in ailesinin kendisinden nefret ettiğini iddia ediyor.

Amber Heard, Johnny Depp'in annesinin ölümünden iki gün sonra, 15 ay süren evliliğin ardından Johhny Depp'e boşanma davası açtı ve Depp'in ailesinin kendisinden nefret ettiğini iddia ediyor.

30 yaşında aktris şiddetli geçimsizliği neden göstererek boşanma belgelerini Pazartesi günü mahkemeye sundu. Alınan bilgiye göre çift evlenmeden önce herhangi bir evlilik öncesi sözleşemesi yapmadı.2015'in Şubat ayında evlendi ve Amber nafaka talep ediyor.
Net serveti 400 milyon Dolar olan ve Bahamalarda özel bir adası olan 52 yaşındaki Depp, kendi yasal belgelerini mahkemeye sundu ve evliliğini kurtarmak için hakimden eşinin nafaka isteğini reddetmesini istedi.
Johnny ve Amber,geçen sene Şubat ayında, Black Mass yıldızının Bahamalardaki özel adası Little Hall'un plajında sadece 24 davetlinin önündeçiçeklerle bezeli bir tentenin altında dünya evine girmişti.
Yukarıda soldaki 1999 senesinden oğluyla çekilen fotoğrafta görülen Hollywood yıldızının çok sevdiği annesi Betty Sue Palmer, 20 Mayıs'ta hayata gözlerini yummuştu. Rahatsız olan Betty Sue yeni yıla oğlu Johhny ve eşi Amber ile beraber girmişti (yukarıda sağda).

Çifti beraber son görüşümüz, Avustralya'ya gizlice köpek sokma vakasından dolayı yasal karar gereği beraber Avustralya'dan özür diledikleri videoydu.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir