9 Aralık 2003 15:48

American Splendor Zirvede!

Newsweek dergisi, otobiyografik çizgi roman uyarlamasını 2003'ün en iyi filmi seçti. Liste sağlam!

Çizgi romancı Harvey Pekar'ın yarı kurmaca yarı belgesel bir anlatımla yaşamını ortaya koyan bağımsız yapım American Splendor Sundance Film Festivali'nde dikkatleri üzerine çektikten sonra merakla beklenen filmlerden biri oldu. Küçük ama son derece etkileyici yapım, Newsweek dergisi tarafından 2003 yılının en iyi filmleri listesinde birinci sırada yer aldı. Listede ikinci sırada, Yüzüklerin Efendisi: Kral'ın Dönüşü yer alıyor. Listeyi aşağıda bulabilirsiniz:1. American Splendor2. Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü3. Lost In Translation4. Nemo: Kayıp Balık5. School Of Rock6. Gizemli Nehir7. Man On The Train8. In America9. Kirli Tatlı Şeyler10. Barbarların İstilası
Yorumlar
  • listeye matrix ve kill bill olmaması çok acayip. school of rock ve dirty pretty things listede çok iyi filmler olmamasına rağmen girebilmiş. şaşırtıcı.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir