7 Nisan 2007 11:49

Amerika ve Göç

Harrison Ford, Ray Liotta ve Sean Penn'i buluşturan problemler...

Çarpışma'nın izinden giden filmlerin sayısı artıyor. "Çapışma" formülünü göçmen sorunları için kullanacağı söylenen, çok karakterli ve çok dünyalı Crossing Over projesinin çekimleri yakında başlıyor.Vegas'ta Son Şans'ın yönetmeni Wayne Kramer'ın yazıp yöneteceği projede, Harrison Ford, Ray Liotta ve küçük bir rol için Sean Penn kamera önüne geçecek.Penn'in yönetmenliğini üstlendiği Into the Wild isimli çalışma da tüm dünyada merakla bekleniyor. Jon Krakauer'in deneyimlerinden ve Into the Wild isimli kitabından yola çıkılarak çekilen film, şehirli bir adamın bütün gemilerini yaktıktan sonra vahşi doğaya sığınmasını anlatıyor.
Yorumlar
  • ya bay penn ı izlemek icin sabırsızlanıyorum normal degıl.kucuk bı rol olsada karsısındakı oyuncuları ezcegınden emınım....PEAce

  • bu mükemmel bi haber gerçekdende. ford,liotta,penn daha ne olabilir ki 3üde rüştünü ispatlamış oyunculardan biridir.ray liottayı revolver filminde mükemmel bi oyunculuk performansı ile izlemiştik yakın zamanda. zaten diğer 2 oyuncuyuda anlatmaya pek gerek yok sanırım. penn kısa bi rolle karşımıza çıkıcakmış fark etmez o sahnedeki duruşu yeter derim ben.. merakla beklediğim filmlerin başında olucaktır..

  • seyretmek için biri bile yeter... üçü birden süper olacak:...

  • Çarpışma gibi filmleri severim. çünkü neyin ne olacağı filmin sonunda belli oluyor. yani filmin büyüsü bozulmuyor.oyuncu kadrosu iyi. temellim bu film Çarpışma gibi güzel olur.

  • oyuncular iyi konuda değişik gibi cok gzl bir proje olacak

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir