23 Ağustos 2011 00:00

Amerika'da film şirketi kuruyor

Yapımcı Ömer Faruk Sorak, Hollywood'a el attı.

'Böcek Yapım'ın sahibi Ömer Faruk Sorak; sinema dünyasının kalbi olan Los Angeles'ta '+90 Film Production LLC' adlı şirket kuruyor. Yılmaz Erdoğan'la ortak projeler gündemde!

LOS ANGELES ŞUBESİ
'Vizontele Hollywood!' 2000 yılında Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu yazdığı 'Vizontele' filmini çeken ünlü yönetmen Ömer Faruk Sorak, Hollywood'a açılıyor. Sorak, sahibi olduğu Böcek Yapım şirketinin Los Angeles şubesini açmak üzere başvuru yaptı. Şirket; '+90 Film Production LLC' adıyla faaliyet gösterecek.

ORTAK PROJE Mİ?
Sorak, şirketin kuruluş haberini Twitter'da ilan etti. Ünlü yönetmenin, Los Angeles'a Yılmaz Erdoğan ve Kenan Doğulu'nun menajeri Fikret Özonur'la birlikte gitmesi; dedikoduları da beraberinde getirdi. Sinema dünyasında uzun süredir bu üçlünün ortak projeler üzerine çalıştığı konuşuluyordu. Şimdi şu soru soruluyor: O projeler, Hollywood'da mı gerçekleştirilecek?

BAŞARILI İŞLERİN YÖNETMENİ
47 yaşındaki Ömer Faruk Sorak; 'Vizontele', 'G.O.R.A.', 'Yahşi Batı' ve 'Aşk Tesadüfleri Sever' gibi gişede başarılı olmuş önemli filmleri yönetti.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir