25 Haziran 2004 15:18

Amerika'ya Giden Taxi'de Bir Kraliçe

Luc Besson'la anılan Fransız Taxi serisinin Amerikan versiyonu yola çıkmaya hazırlanıyor. Serinin ilk filminin yeniden yapımında, eski rapçi yeni beyazperde yıldızı Queen Latifah rol alacak. Çiçeği burnunda oyuncu, polisle işbirliği yaparak banka soyguncularını dize getiren taksi şöförünü canlandıracakTaxi filminin yapımcılığını ve senaryosunu üstlene Besson, yeniden yapıma da el atıyor ve yapımcılığını üstleniyor. Jim Kouf'un yazdığı senaryoyu çekmesi için seçilen kişi Tim Story oldu.Fransız popüler sinemasının uluslararası alanda kendini ispatlamış örneklerinden biri olan Taxi, artık Hollywood'da. Besson işini bildiğini bir kez daha ispatlamış oldu. Bakalım sonuç nasıl olacak?..
Yorumlar
  • holywood da herşeyi alıp evirip çevirip kendince bir daha çeKMESE olmaz!Sadece para ,başka bir şey değil amaşları .çok da iyi olmuyor yeni çevrimler çoğu zaman ;MİSAL :the RING ,LES VİSİTEURS...ORJİNAL ORJİNALDİRRRRR

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir