25 Eylül 2009 10:12

Amerika'yı Karıştıran Ajan

Liraz Charhi, Naomi Watts ve Sean Penn ile kamera önüne geçiyor. Ünlü CIA ajanı Wilson davası film oluyor!

Doug Liman, Fair Game projesi üzerinde çalışmaya devam ediyor. Film gerçek olaylara dayanıyor ve Naomi Watts ile Sean Penn'in rol aldığı proje oldukça iddialı geliyor. Hatta en son Liraz Charhi de katıldı.Filmde Watts ünlü CIA ajanı Valerie Plame Wilson'ı, Penn ise eşini canlandıracak. Liraz Charhi ise Iraklı bir doktor olarak karşımıza gelecek. Watts Charhi'yi gizlice Irak'a gönderecek araştırma yapması için.Gerçek hayatta, ajanın büyükelçi olan eşi Bush'un Irak politikasının sakladıklarını açıklayınca, Valerie Plame Wilson'ın ajanlığı deşifre edilmişti. Konu ise mahkemelere taşınmış ve medya da olaya ilgi göstermişti.
Yorumlar
  • Aman tanrım Naomi watts ve Sean Penni 21 gramstan sonra yeniden aynı projede görmek ne kadar büyük bir mutluluk benim için anlatamam bunu. Filmi büyük bir merakla bekliyorum...

  • Siradan senaryosu yoktur umarim, izlemk icin sabirsizlaniyorum.

  • Pek ilgi çekici gelmedi .. Bakalım.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir