12 Ocak 2005 14:43

Amistad'tan Sonra…

Hopkins ve Freeman yeniden bir arada

Anthony Hopkins ve Morgan Freeman, 1998'deki Amistad'tan sonra ilk kez, 1962 yapımı Danimarka filmi Harry og Kammertjeneren'in remake'i için bir araya gelecekler. Harry and the Butler'da Freeman amaçlarını, yolunu kaybetmiş bir Harry adlı bir blues müzisyenini canlandıracak. Los Angeles'ta köyü şartlarda yaşarken yeniden paraya kavuşan Harry kendine İngiliz bir uşak tutar ve bu uşak ona hayatta ne olmak istediğini yeniden hatırlatır.Danimarka filminin Amerikan versiyonu için senaryoyu uyarlayacak isim Damian F. Slattery ve filmin yapımcılığını, en son Kutup Ekspresi'ni yapan Steve Bing üstlenmiş.
Yorumlar
  • Morgan freeman ve Anthony Hopkins sinema tarihinnin gelmiş geçmiş en başarılı, taktire değer oyuncuları, her ikisinide aynı projede görmek oldukça keyif verici umarım ortaya başarılı bir iş çıkar...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir