19 Mayıs 2011 00:00

Anadolu Kartalları uçmaya hazır

Türk Hava Kuvvetleri'nin kuruluşunun 100. yılına özel 'Anadolu Kartalları' filminin çekimlerine başlanıyor.

Türk Hava Kuvvetleri'nin kuruluşunun 100. yılında Ömer Vargı tarafından yönetilecek 'Anadolu Kartalları' filminin çekimlerine başlanıyor.

BİRBİRİNDEN ÜNLÜ İSİMLER
Engin Altan Düzyatan, İlhan Şeşen, Çağatay Ulusoy, Alpay Kemal Atalan, Özge Özpirinççi, Alper Saldıran, İsmail Filiz, Hande Subaşı ve Ekin Türkmen'in rol alacağı 'Anadolu Kartaları'nın senaryosu 'Nefes: Vatan Sağolsun'u da yazan Hakan Evrensel'e, müzikleri Ozan Doğulu'ya ait.

Görüntü yönetmenliğini Uğur İçbak'ın üstleneceği film için Haziran ortasında motor denilecek ve 29 Ekim 2011'de vizyona yetiştirilecek.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir