3 Haziran 2010 00:00

Angelina Johnny'ye tahammül edemiyor

Yeni filmi 'The Tourist'te başrolü Johnny Depp'le paylaşan Angelina Jolie, rol arkadaşının tavırlarına artık katlanamıyor! Jolie, Depp'in iş disiplini olmadığını düşünüyor!

Aylar önce 'The Tourist' filminde Johnny Depp ile başrolü paylaşacağı için çok mutlu olduğunu açıklayan Angelina Jolie, geçen zaman içerisinde fikir değiştirmişe benziyor. Bir süredir Venedik'te Depp'le birlikte yeni filminin çekimlerine devam eden Jolie, ünlü aktörden yana çok sıkıntılı! Johnny Depp'in set disiplininden şikayetçi olan güzel yıldız, yakın çevresine sürekli bu konuyla ilgili dert yanıyor.

KENDİNE BAKMIYOR!

Depp'in çoğu zaman sabahın erken saatlerine kadar partilerde gezdiğini iddia eden Jolie, "Sete de uykusuz geliyor. Bu da onun oyunculuğunu çok etkiliyor. Ayrıca fırsat buldukça Babybird isimli müzik grubuyla prova yapıyor ve kendini yoruyor. Keşke başrolü onunla paylaşmasaydım" diye konuşuyor. Düzensiz hayatının Depp'in dış görünümü de etkilediğini belirten Jolie, çekimler bittiği an seti terk ederek ünlü aktörden mümkün olduğunca uzak duruyor

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir