7 Haziran 2010 00:00

Angelina Jolie biyografisi olay yaratacak!

Brad Pitt-Angelina Jolie ilişkisi dışarıdan gördüğü gibi değil...

Yazar Andrew Morton'ın kaleme aldığı Angelina Jolie biyografisi olay yaratacak

Angelina Jolie'nin başı dertte. Altı çocuk annesi Jolie'nin hayatını Brad Pitt'le ilişkisi çevresinde inceleyen biyografik kitabın yazarı Andrew Morton, ünlü yıldızın dostları, akrabaları ve çalışma arkadaşlarıyla yaptığı röportajlardan oluşturduğu kitabında olay yaratacak iddialara yer verdi. Önümüzdeki kış piyasada olması planlanan kitapta, Brad Pitt-Angelina Jolie ilişkisinin dışarıdan gördüğü gibi olmadığı ve Jolie'nin sevgilisini defalarca aldattığı iddiasına yer veriliyor.

2008 yılında piyasaya sürdüğü Tom Cruise biyografisiyle tanınan Andrew Morton, yeni kitabında Jolie'nin uzun süre uyuşturucu bağımlısı olduğu ve Brad Pitt'i çeşitli kadın ve erkeklerle defalarca aldattığı iddiasına yer veriyor. Morton'a göre Jolie'nin özgür cinsellik anlayışı eskilere dayanıyor. Kitapta seksi yıldızın henüz 16 yaşındayken annesinin sevgilisiyle birlikte olduğu ifade ediliyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir