22 Şubat 2011 01:00

Angelina Jolie Harem Sevişmesi

Başrollerinde Angelina Jolie ve Pierce Brosnan'ın yer alacağı 'The Topkapi Affair' isimli filmin çekimlerine 2012’de başlanıyor.

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA


Tepkileri ortadan kaldırmak için sevişme sahneleri haremde değil platoda çekilecek.

Sosyetik bir adamın heyecan olsun diye hırsızlık yapmasını konu alan ‘The Thomas Crown Affair’ serisinin ikincisi olacak ‘The Topkapi Affair’in çekimlerine 2012 sonunda başlanıyor.

Çekimleri yılan hikayesine dönen filmin yapımcısı MGM firması; 2007 yılından beri gündemde olan filmin 2013 yılı ortalarında vizyona gireceğini açıkladı.

Başrollerinde Pierce Brosnan ve Angelina Jolie’nin yer alacağı filmde amatör hırsız, Topkapı Sarayı’ndan ‘Kaşıkçı Elması’nı çalmaya çalışacak.


ANGELİNA JOLİE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..


MGM yetkilileri, filmdeki hırsızlık sahnelerinin Topkapı Sarayı’nda çekileceğini, ancak sevişme sahneleri için saraydaki Harem Dairesi’nin kullanılmayacağını belirtti.

Bu sahnelerin haremde değil, kurulacak olan bir platoda çekileceğini belirten yetkililer; daha sonra görsel efektler kullanılarak bu görüntülerin filme monte edileceğini söyledi.

Tarihçiler ve birçok yetkili, Topkapı Sarayı’nda sevişme sahnesi çekilmesine karşı çıkmıştı.

Pierce Brosnan’ın başrolünde yer aldığı ilk ‘The Thomas Crown Affair’ 1999 yılında çekildi.

Brosnan’ın Rene Russo ile başrollerini paylaştığı filmde, sosyetik çapkın paha biçilmez değerdeki tabloları çalıyordu.

Angelina Jolie, Amerikan basınına verdiği bir röportajda ‘Kaşıkçı Elması’nı görecek olmanın kendisini çok mutlu ettiğini söylemişti.

Platoda çekilecek sevişme sahneleri, filmde Topkapı Sarayı’nda çekilmiş gibi gösterilecek.

Yorumlar
 • seçim yatırımı palavrası

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

 • Müslüm tarihe geçti Müslüm tarihe geçti

  Vizyona girmesi heyecanla beklenen ve vizyona girdiği üçüncü hafta, 3 buçuk milyon izleyici sayısına yaklaşan Müslüm filmi sinema tarihine geçti.

 • Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor

  İngiliz güzel Lily James, başrolünü Mamma Mia filmindeki rol arkadaşı Dominic Cooper’la paylaşacağı yeni filmi için yapımcılarla masaya oturdu.

 • 16 Kasım vizyona giren filmler 16 Kasım vizyona giren filmler

  Bu hafta sinema salonlarında 4'ü yerli 8 film vizyona girecek. Haftanın dikkat çekenleri 4 kadının hayat mücadelesini konu alan Widows, Burcu Biricik ve Mert Fırat’ın başrollerini paylaştığı Her Şey Seninle Güzel ve Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları.

 • Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş

  Dünyaca ünlü bir çok süper kahraman figürünü yaratan Stan Lee, ölmeden önce yeni bir süper kahraman üzerinde çalıştığı ancak tamamlayamadığı öğrenildi.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir