8 Şubat 2016 12:26

Angelina Jolie Kamboçya'da

Angelina Jolie, yeni filminin setinde görüntülendi.

Yönetmenliğini üstlendiği yeni filminin çekimleri için Kamboçya'da olan Angeline Jolie, sırtına yaptırdığı üç yeni dövme ile ortaya çıktı.

Hollywood'a ilk giriş yaptığı gençlik yıllarından bu yana dövme tutkusuyla bilinen Jolie, 40 yaşında üç yeni dövme daha edindi.Bir savaş filmi olan "First They Killed My Father" adlı filmi için uzun süredir Kamboçya'da bulunan ünlü oyuncu Pazar günü Angor Watt Tapınağı'na kurulan sette görüntülendi.


Jolie'nin sırtında "Know Your Rights" (haklarını bil) yazan bir dövme, geleneksel bir yöntemle yaptırdığı bir kaplan resmi ve bir Khmer duası vardı. Bu dövmelerin yanına artık antik Budist sembollerinden oluşan üç yeni dövme bulunuyor.


Angelina Jolie, yeni filmi için aylardır Kamboçya'da bulunuyor. Jolie, film çekimi için kendine özellikle Kamboçyalı bir ekip oluşturdu.Film, Kamboçyalı yazar ve insan hakları aktivisti Loung Ung'un Kızıl Kmerler rejimi altında yaşadıklarını anlattığı aynı adlı kitabı baz alıyor.
ANGELINA JOLIE'NIN DÖVMELERİNİN ANLAMLARINI BİLİYOR MUSUNUZ?Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir