9 Kasım 2015 10:27

Angelina Jolie tek korkusunu anlattı

Jolie tek korkusunu anlattı: 'Çocuklarımın benim için asla endişelenmemelerini istiyorum.'

Çocukluğunu "annesi için endişelenerek" geçiren Angelina Jolie'nin tek bir dileği var: "Çocuklarımın benim için asla endişelenmemelerini istiyorum."

WSJ dergisinin Kasım sayısı için konuşan Jolie, hastalıklarla dolu çocukluğunu ve bu zor günlerin çocuklarıyla ilişkisini nasıl etkilediğini anlattı.Annesini 2007'de 56 yaşında yumurtalık ve meme kanseri nedeniyle kaybeden Angelina Jolie, geçtiğimiz yıl önlem olarak mastektomi olduğunu açıklamış ardından da yumurtalıklarını aldırmıştı.

Çocukluğunun büyük bir bölümünde annesi için endişelendiğini anlatan Jolie, yaşadığı korkuyu kendi çocuklarının asla hissetmemesi için elinden geleni yapacağını söyledi.Günün birinde zor bir dönemden geçse bile espriler yapıp çocuklarıyla konuşacağını anlatan Jolie, "Asla ama asla benimle ilgilenmek zorunda oldukları duygusuna kapılmalarını istemiyorum" dedi.Joli, sağlığıyla ilgili tüm endişelerini bir kenara bırakıp Brad Pitt ile normal bir hayat yaşadıklarını vurguladı: "Uyanıyoruz, kahvaltı yapıyoruz. Evdeyken biz anne ve babayız. Ve genellikle şapşal bir anne ve babayız ki bu durum çocuklara çok komik geliyor."
Angelina Jolie şu sıralar vizyon için gün sayan yeni filminin heyecanını yaşıyor. Yazıp yönettiği, başrolünü de eşi Brad Pitt ile paylaştığı "Hayatın Kıyısında" (By The Sea) ülkemizde 20 Kasım Cuma günü vizyona girecek.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir