17 Haziran 2016 15:41

Angelina Jolie'nin çocukları yedi dil öğreniyor

Altı çocuğu bulunan Angelina Jolie-Brad Pitt çiftinin çocukları, 7 dil öğreniyor.

Birlikte altı çocuğu evlat edindikten sonra bu çocukların hayatlarını değiştiren Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti, çocuklarının her anlamda gelişmesi için oldukça çaba harcıyor. Eğitimlerinden sağlıklarına kadar her konuda oldukça dikkatli davranarak çocukların her geçen gün kişisel anlamda gelişmeleri için oldukça uğraşıyorlar. Bu uğraş yaşları 7-14 arasında değişen ve dünyanın farklı ülkelerinden evlat edindikleri altı çocuk, şu sıralar yedi dil öğreniyor.

Angelina Jolie BBC Radio 4'te katıldığı Woman's Hour Takeover isimli prograda verdiği röportajda çocuklarının hiçbirinin oyunculuğa ilgi duymadığını ancak dil öğrenmek konusunda oldukça başarılı olduklarını belirtti.
"Hangi dilleri öğrenmek istediklerini sordum ve Kamboçya dillerinden Vietnamcaya, Almanca ve Rusça'dan Fransızca ve Arapça hatta işaret diline kadar birçok dil öğrenmek istediklerini söylediler. Hepsinin isteğini yerine getirdim" diyerek çocukların dil öğrenmeye ne kadar meraklı ve istekli olduklarını anlattı.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir