2 Ağustos 2010 00:00

Angelina Jolie'nin fantazileri!

Vizyona giren ''Salt''filmiyle birlikte Amerikan Star dergisi Angelina Jolie'nin köpek tasmalı,vucudu bantlı ve ağzı bağlı fotoğraflarını yayınladı...

Angelina Jolie tüm dünyada vizyona giren ''Salt''filminin galalarında boy gösterirken Star dergisi bombayı patlattı.

Amerikan'ın çok tirajlı magazin dergisi Hollywood'un bir numaralı yıldızının çılgın yaşam sürdüğü yıllarda çekilmiş seks fantazilerini son sayısında kapak konusu yaptı.


Fotoğraflar için tıklayınız..


Andrew Morton'un hazırladığı Angelina Jolie biyografisinde yeralan sanatçının uyuşturucu ve seks fantazileriyle uçuk bir hayat yaşadığı yılların fotoğraflarını ele geçiren dergi Hollywood'u sarstı.

Boynunda köpek tasması,vucudunu bantlı,ağzı bağlanmış ve uyuştutucu izlerinin yeraldığı fotoğrafları eski sevgilisinin ortaya çıkarttığı iddia edildi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir