13 Ekim 2005 02:27

Angelina Jolie'ye Ödül

Birleşmiş Millteler'den Jolie'ye insani yardım ödülü

Angelina Jolie'ye bir ödül daha ama bu ödül sinema ile ilgili bir ödül değil. Güzel oyuncu Jolie, Birleşmiş Milletler'in ödülüne layık görüldü. Jolie, yaptığı insani yardımlar ile adını duyurmuştu.AP'nin haberine göre, Jolie 700 diplomatın katıldığı ödül töreninde, Birleşmiş Milletler Örgütü İnsani Yardım Ödülü'nü aldı.Oyuncu, yardım yapmanın kendisi için çok önemli olduğunu ve bunu olanağı olan her bireyin yapması gerektiğini açıkladı.Birleşmiş Milltelerin ve diğer yardım kuruluşlarının mülteciler, insan haklarından dolayı sorun yaşayan insanlar ve diğer aç ve yoksul halklar için çok önem taşıdığını belirten Jolie, bu yardımların içinde kendisinin de küçük bir payı olduğu için hem mutlu olduğunu aynı zamanda gurur duyduğunu sözlerine ekledi.
Yorumlar
  • anginin reklama ihtiyacı yoqq

  • jolie reklamı kimin içi yapacak ki zaten herkesin içinde yaşıyor.benim için zaten yapmış yapacağını ahahaah...

  • bu kadına aşıgım ya süper bir kalbi var tebrik ederim kendisini.

  • angelina mükemmelliğin diğer adı olmalı o sadece reklam için bunları yapmıyo tabiki her ünlü gibi onunda rekleme ihtiyacı var fakat isteseydi bunu başka vesileler ile geçekleştire bilirdi o reklamın yanında kendi içini de rahatlatmak istiyo benceeeeeeeeee

  • Çoğu kişi angellina nın reklam yapmadığını çünkü buna ihtiyacı olmadığını savunuyor fakat tüm ünlülerin michael jacsonun bile reklama ihtiyacı vardır :) bu şekilde gündemde kalmaya devam edebilir ve sürekli kendilerinden bahsettirebilirler bence reklam !

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir