22 Kasım 2010 01:00

Angelina muradına erdi!

Jolie'nin ilk yönetmenlik denemesi olan filmin Bosna'daki çekimleri başladı

Angelina Jolie’nin Bosna’daki savaş yıllarında (1992-1995) geçen bir aşk hikâyesini konu alan filminin Bosna Hersek’teki çekimleri başladı. Budapeşte’de yaklaşık iki ay önce çekimleri yapılan 'Adsız Bir Aşk Hikayesi' filminin Bosna Hersek’teki çekimleri için Jolie’nin asistanları Saraybosna’ya geldi. Jolie’nin, Budapeşte’de oyuncularla filmin ana sahnelerini çektiği, Saraybosna’ya gelen ekibin ise dört gün boyunca farklı bölgelerden filmle ilgili çekim yapacağı öğrenildi.

Angelina Jolie 'nin fotoğrafları için tıklayınız...Filmin ortak yapımcısı Edin Şarkiç, gazetecilere yaptığı açıklamada, film ekibinin dün sabah erken saatlerden itibaren Saraybosna’da savaş yıllarında Sırbistan ordusunun da bulunduğu Mareşal Tito eski askeri kışlasında çekimler yaptığını açıkladı. Film ekibinin çekimlerine Saraybosna’nın Milatska nehri üzerinde yapılan ve şehrin en eski dört köprüsünden biri olan Koziya Çupriya ve tarihi kale duvarları Zuta Tabiya bölgelerinde devam edecekleri belirtildi. Angelina Jolie'nin ise önümüzdeki günlerde Bosna Hersek'e geleceği ve film ekibinin başında bulunacağı bildirildi.

ÇEKİM İZNİ İPTAL EDİLMİŞTİ
Jolie'nin ilk yönetmenlik denemesi olan, yaklaşık 12,5 milyon Euro'ya mal olacak filmde Bosna Hersek, Sırbistan ve Hırvatistan'dan çok sayıda ünlü oyuncu rol alıyor.

Filmin Bosna Hersek'teki çekim izni, Tecavüze Uğramış Savaş Mağduru Kadınlar Derneği Başkanı Bakira Haseçiç'in şikayeti üzerine iptal edilmiş, ancak eksik evrakın tamamlanması ve filmde Boşnak kadınlara hakaret tespit edilmemesi üzerine tekrar verilmişti.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir