4 Mayıs 2016 00:45

Animasyon filmlerdeki akıl karıştıran sahneler

Kimilerine göre uydurma, kimilerine göre ise gerçek.

Birçoğumuz filmlerde "fark ettirilmeden" yapılan bazı göndermeleri duymuşuzdur. Bunlar bazılarına göre uydurma iken bazılarına göre kasten düzenlenmiş sahneler. Gelin şimdi bu üzerine onlarca komplo yazılan sahnleri inceleyelim.1. Rapunzel'in saçındaki gizli kelime...2. Gerçekten bu kelimeyi seviyorlar. Her yerde karşımıza çıkıyor.3. Sadece Mufasa'nın yüzüne bakın, ya biz çok abartıyoruz ya karşımızdakilerin niyeti pek sağlam değil.4. Hocus Pocus'taki sapık polis. "- Çocukları arzuluyoruz. / - Birkaç deneme gerekebilir ama sorun olacağını sanmam."5. Miss Piggy'nin özel hayatı ilgince benziyor."- Merhaba uzuuuun John / - Hayır olamaz, o da mı?"6. Arabalar filmi için, bekar erkek arabalar tarafından ziyaret edilen bir mekan. Üstü açılır garsonların çalıştığı bir müessese, gerçekten yaratıcı.7. Bence ayak hakkında konuşmuyorlar. "-Ayak büyüklüğü / -Ayak büyüklüğü önemli değil."8. "- Balayına kadar dünya hareket etmez diye düşünüyordum." Artık balayından sonra ne değişiyorsa.


AHMET TOĞAÇ

Yorumlar
  • çanakkaleden giremeyen ecnebi ,çanakantenden girdi evlerimize kadar,maalesef o kadar abuk çizgifilmler var ki,hele c nbs de ki diziler filmler çocukların gençlerin kafalarını karıştırmıycak gibi değil..(ensest,homosedüel ilişkiler,entrikalar vs.bunlar anatoöik olarak da,bilimsel olarak ta inanç olarak da yanlış!!!!).bu anlamda çocukları gençleri korumak çok zor tv de net ten ne kadar uzak tatabilirsek o kadar iyi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir