15 Mayıs 2003 11:02

Animasyon Melekler

Matrix'in animasyon ortamında yaratılmış paralel öykülerinden oluşan Animatrix, sinemada yeni bir modanın öncüsü olacak gibi gözüküyor. Charlie'nin Melekleri 2 (Charlie's Angels: Full Throttle) yapımcıları, izleyicileri devam filmine ısındırmak amacıyla meleklerin animasyon öykülerini parça parça internet üzerinde yayınlamaya başladı. İzleyicilere sunulan ilk kısa animasyon olan Most Delicious Angels, devam filmine bir giriş olarak nitelendiriliyor.Uzun bacaklı, son derece seksi meleklerin aksiyon dozu yüksek animasyonlarını animatedangels.com adresinden takip edebilirsiniz. Animasyonlar, üçlünün kaçırılan bir kanun adamının peşinden çıktıkları yolculukları konu ediniyor.
Yorumlar
  • aman tanrım demek istiyorum :)) meleklere bi garezim yok tabi hatta ilk filmi çok eğlenceli bulmuştum ama animasyon hemde ikinci film öncesi hemde parça parça?? yani taklidin bu kadarı da ayıp değil mi :))))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir