13 Mayıs 2003 23:41

Animasyoncular Voltranı Oluşturdu

Farklı dönemlere damgasını vurmuş, iki usta animasyoncu, yeni bir proje için tekrar biraraya geliyor. Yetmişli yıllarda yetişkinlere dönük, çizgi dışı çalışmalarıyla adını duyuran Ralph Bakshi ile 90'lı yılların önemli çizerlerinden John Kricfalusi, Bobby's Girl projesi için biraraya geliyorlar.Ralph Bakshi'nin en çok bilinen eserleri Dark Crystal, Fritz the Cat ve efsane çizer Frank Frazetta ile işbirliği yaptığı ilk Yüzüklerin Efendisi animasyonu. Kricfalusi ise Nickelodeon için hazırladığı Reb and Stimpy (Ren ve Stimpy) ile tanınıyor.İkili, daha önce de The Adventures Of Mighty Mouse için biraraya gelmişti.
Yorumlar
  • yüzüklerin efendisi cizgi filmi berbattı hiçbişey beklemiyorum

  • Hobarey demek istiyorum,adı geçen filmlerin tümünü izlediğimden bu projeden çok umutluyum,oh be uzun zamandır şöyle adam gibi adult animasyon çıkmıyordu,iyi oldu bu haber.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir