13 Mayıs 2003 23:41

Anime Fanatikleri DVD Diyor

Japon Anime tarzı filmlerin ABD dağıtımcıları, Video Store dergisinin röportajında, filmlerinin VHS versiyonlarının giderek daha az sattığını söylediler. Derginin cuma günkü edisyonunda "Anime dünyası kaset formatını ilk fırlatıp atan camia oluyor" satırları yer aldı. Ayrıca en büyük Anime dağıtımcılarından Manga Video'dan Mike Egan'ın şu sözlerine yer verildi, "Herkes DVD istiyor, nokta. Anime'de VHS dönemi neredeyse kapandı."Geçtiğimiz hafta Sony, Betamax'a desteğini çekeceğini açıklamıştı. VHS'in sonu da çok uzak görünmüyor...Manga çizgi romanları ve anime filmleriyle ilgili görüşlerinizi paylaşmak için Çizgiroman.gen.tr'nin forum alanlarını kullanabilirsiniz...
Yorumlar
  • Bence de dvd olmalı vhs artık 80lerin nostaljisi olmuş bir olay,dvd çok daha ileri bir teknoloji anime fanlarına da bu yakışırdı zaten,bir de şunları türkiyeye getirseler çok hoş olur.Bu arada sulooo animeleri niçin sevmiyorsun,yalnızca meraktan sordum.

  • Animeden nefret ediyorum!!!!

  • anime hastaları üstelik phobos için birebir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir