13 Mayıs 2003 23:41

Anjelik'le Yeniden

1960'lı yıllardan bir dizi sinema filmine konu olan ve ülkemizde de geniş bir hayran kitlesi edinen Anges Markizi Anjelik, yapımcı Ariel Zeitoun tarafından diriltiliyor.Michèle Mercier'in başrolü üstlendiği eski filmlere kıyasla, Anne ve Serge Golon'un romanlarına daha sadık bir anlayışla gerçekleştirilecek.Erkeklerin başını döndüren güzelliği yüzünden, kendini birbirinden farklı diyarlarda ve tarihi maceraların içinde bulan asilzade Anjelik'i bu kez kimin canlandıracağı henüz belli değil...
Yorumlar
  • EE, ANJELİK HABERİNE DE ANCAK BEN YORUM YAZABİLİRİM DEĞİL Mİ? ANJELİK SERİLERİNİ KÜÇÜKKEN İZLEMİŞ VE İZLER İZLEMEZ HAYRAN KALIP KİTAPLARINI ARAMIŞTIM. TABİ BU KİTAPLARI ANCA ÜNİVERSİTEYE GELİNCE OLGUNLAR SOKAKTAKİ ESKİ KİTAPÇILARDA BULMUŞTUM AMA ARADAN GEÇEN YILLAR BU FİLMLERE VE DOLAYISIYLA KİTAPLARA HAYRANLIĞIMI BİR NEBZE BİLE AZALTMAMIŞTI. NEYSE YENİDEN ÇEVİRSİNLER DE HERKES İZLESİN. ASLINDA ANJELİKİ EN İYİ BEN OYNARIM AMA NEYSE:)))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir