10 Şubat 2005 13:18

Anka'nın Kötü Cadısı

Genç Potter'a Hurley teklifi

Harry Potter'ın beşinci macerası Zümrüdüanka Yoldaşlığı'nın David Yates'in ellerine teslim edildiğini duyurmuştuk. Elini çabuk tutan Yates, 2007'de vizyona girecek film için çalışmalara başladı bile ve Filmrot'un bildirdiğine göre kötü cadı rollerinden biri için Elizabeth Hurley'e teklif götürdü.Haber henüz doğrulanmadığı için henüz dedikodu sayılır ama Hurley'nin yakın çevresinde konuşulanlara bakılırsa güzel oyuncu hala düşünme aşamasındaymış ve Yates'e bir cevap vermemiş. Yönetmenin Hurley'e hangi rolü teklif ettiği tam olarak bilinmiyor, sadece kötü karakterlerden biri olduğu söyleniyor. Ama haber duyulduğundan beri Harry Potter fanları bir konuda hemfikir olmuşlar. Hurley oynasa oynasa genç büyücümüz Harry'nin yeni belalarından Bellatrix'i oynar.
Yorumlar
  • şimdilik bir dedikodu olduğunu da göz önünde bulundurursak ben harry poter filmlerinin ilk üçünü seyrettim dördü de sabırsızlıkla bekliyorum bence elizabeth e yakışır elizabeth i cadı kostümünde hayal edildğinde hiç de fena olmuyor

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir