25 Eylül 2009 10:12

Ankara'da Ücretsiz Senaryo Atölyesi

Sinematek Derneği tarafından Sosyal Sorumluluk kapsamında, 8 9 Eylül 2009 günü 15.0018.00 saatleri arasında 'Senaryo Workshop' düzenlenmektedir.

Atölye çalışması Ankara da, Edebiyat ve Dramaturji alanlarında eğitim gören üniversite öğrencilerine açıktır. Atölye ücretsizdir.İki gün sürecek atölyede; Bir fikir bir hikaye nasıl senaryoya dönüşür. Senaryo biçimi nedir. Sinema filmi senaryosu, dizi film senaryosu, kısa metraj film senaryosu, belgesel film senaryosu nasıl yazılır. Karakter nasıl yaratılır? dersleri anlatılacak ve pratik yapılacaktır.Atölye çalışması senaryo yazımına ilgi duyan Ankara da, Edebiyat ve Dramaturji alanlarında eğitim gören üniversite öğrencilerine açıktır. Başvurular internet üzerinden yapılmaktadır. Atölye 12 kişiyle sınırlıdır. Başvurunun yoğun olması halinde ilk başvuranlara öncelik tanınacaktır. Yer: Sinematek Derneği / AnkaraTarih : 8 -9 Eylül 2009Saat : 15.00 18.00ADRES: Büklüm Sokak. No:16 / Bahçe Kat - Kavaklıdere Ankaraİlk Ders: 8 Eylül Salı 15.00İLETİŞİM Tel:4254129 - GSM:0.536.4720328 Başvuru Formunu doldurup sinematekdernegi@gmail.com'a gönderiniz.Başvuru formuna BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir