25 Eylül 2009 10:12

Anne'den Express Servis

Anne Hathaway izleyicilerini elleriyle besledi!

12'inci Gece adlı tiyatro oyununda rol alan Anne Hathaway, oyunun final akşamında izlemek için gelenlerin saatlerce süren bekleyişine karşılık güzel oyuncu kuyruktakilere pizza dağıttı. New York'ta sahnelenen Shakespeare'in ünlü oyunun gördüğü ilgiden memnun olan Hathaway "Onlara pizza servis ederek bir anlamda teşekkür etmek istedim. Oyunu görebilmek için bıkmadan saatlerce sırada beklediler" dedi.
Yorumlar
  • Anne Hathawayi seviyorum ona asigim bile hatta.. pamuk gibi kalbi var boyle insanlar olsun istiyorum cevremde ama maalesef ota ...a kavga cıkaran insanlar var etrafımda of of.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir