30 Haziran 2010 00:00

'Anti-İslamcı film'

Wall Street Journel gazetesi yaptığı haberde 'Sex and the City 2'nin anti-islamcı iddialarına maruz kaldığını anlattı.

Wall Street Journal Gazetesi internet sitesinde yayınladığı bir video-haberde Türkiye'de bir hafta gecikmeli olarak vizyona giren Sex and the City 2 filmine değindi.

Haberde bir kısmı Abu Dabi'de çekilen filmin anti-islamcı iddialarına maruz kaldığı anlatıldı.

Haberde; gecikmenin sebebinin Türk gazeteleri tarafından Gazze'ye giden yardım gemisinin İsrail tarafından vurulması ve filmin vizyon tarihinin de buna denk gelmesi olarak gösterildiği söylendi.

'Sex and the City 2' filmi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız..

Filmi izleyen insanlarla da röportaj yapılırken, izleyicilerin karışık duygularla filmden çıktığı söylendi. İki farklı görüşte izleyicinin görüşüne yer verilen haberde filmi izleyenlerden biri yanlış yorumlar olduğunu, İslam'ın filmde yanlış tanıtıldığını belirtti. Bir diğer Türk kadın izleyici ise İslam'a karşı saygılı davrandıklarını, filmden olumsuz bir duygu almadığını belirtti.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir