25 Eylül 2009 10:12

Appaloosa

Ed Harris, Viggo Mortensen ve Renee Zellweger, western filminde buluştu!

Usta oyuncu Ed Harris, Appaloosa adını taşıyan proje için kamera arkasına geçmeye hazırlanıyor. Sanatçı aynı zamanda kamera önünde de Viggo Mortensen ve Renee Zellweger'e eşlik edecek.Robert B. Parker'ın kitabından uyarlanacak olan film kanun dışı bir kasabayı anlatacak. Bir grup arkadaş kasabaya kanun getirmek için çabalayacak fakat aralarına güzel bir dulun katılmasıyla evdeki hesaplar uygunsuz kalacak.Ed Harris daha önce 2000 yılında Pollock için kamera arkasına geçmiş ve başrolü de üstlenerek ünlü ressam Jackson Pollock'ın yaşamını anlatmıştı.
Yorumlar
  • Sinemada western filmlerini ancak cok sevdiğim oyuncular sayesinde sevmişimdir hep. Kadro çok iyi, proje ile ilgili yeni haberleri merakla bekliyorum.

  • Filmde Viggo Mortensen,Ed Harris,Renee Zelweger,Jeremy İrons oynuyor.

  • umarım iyi bir film olur kadrosu gerçekten iyi.

  • ed harrise bir oscar diyorum ben...

  • ed harris +vigggo mortensen tadından yenmez viggo da geleciğin ed harris i bence bi de renee zellweger olunca izlenesi bişey olur

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir