16 Ağustos 2012 00:00

Arabistanlı Lawrence olacak

Werner Herzog’un, Gertrude Bell’in hayatını anlatan yeni filmi ‘ Queen of the Desert/ Çöl Kraliçesi’nde, Alacakaranlık serisiyle yıldızı parlayan Robert Pattinson ve Naomi Watts başrolleri paylaşacak.

Naomi Watts'ın, Ortadoğu ve Osmanlı'da ajanlık yapmış İngiliz kadın seyyah ve casus Gertrude Bell'i canlandıracağı filmde, Pattinson ise Arabistanlı Lawrence karakterine hayat verecek.

Pattinson böylece son filmi 'Cosmopolis'te birlikte çalıştığı David Cronenberg'den sonra bir usta yönetmenle daha çalışma fırsatını yakalamış olacak. Filmin çekimlerinin sonbaharda İngiltere ve Ürdün'de yapılması planlanıyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir