13 Kasım 2003 19:09

Aragorn'dan Hayalet Fotoğraflar

Viggo Mortensen, kızılderili ritüelini bir fotoğraf kitabıyla ölümsüzleştirdi.

Yüzüklerin Efendisi yıldızı Viggo Mortensen, Hidalgo isimli western yapımın çekimleri esnasında yaşadığı bir deneyimi, özellikle fotoğraf meraklılarıyla paylaşmaya karar verdi. Lakota Kızılderililerinin "Hayaletdansı", Mortensen'in çektiği fotoğraflar ile önce bir sergiye, ardından da Miyelo adını taşıyan albüme dönüştü. Şu an satışta olan albümlerin geliri, Lakota Kızılderili cemiyetlerine veriliyor.Yönetmenliğini Joe Johnston'ın yaptığı Hidalgo, Frank T. Hopkins adlı gerçek bir kahramanın öyküsünü anlatacak. Filmde Mortensen'e Ömer Şerif eşlik ediyor. Yapım önümüzdeki sene sinemalarda yerini alacak ve özellikle western meraklılarını mutlu edecek.
Yorumlar
  • Fotoğraflar hayli ilginç...Hidalgo hakkında pek pazla bilgim yok genelde severim western tarzı filmleri neyse bekleyip görelim diyorum...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir