12 Aralık 2003 13:35

Argento Yeni Annesini Buldu

Dario Argento, Suspiria ile başladığı "Üç Anne" üçlemesinin son filmini yapmaya karar verdi!

İtalyan sinemacı Dario Argento'nun pek çok haberimize konu olan son çalışması Il Cartaio, 2 Ocak günü Roma'da görücüye çıkıyor. Yönetmenin sıradaki projesinin Suspiria ile başlayıp Inferno ile devam ettiği, yarım kalan "Üç Anne" projesinin son halkası olduğu açıklandı. Yönetmenin takipçileri tarafından merakla beklenen son film, doğrudan La Terza Madre (Üçüncü Anne) adını taşıyacak.Yönetmen, senaryosu üzerinde çalıştığı projenin büyük bir Hollywood şirketi tarafından destekleneceğini söylüyor. Gnostisizm geleneği ve bu geleneğe sahip çıkan insanların kiliseyle yaşadığı çatışmalarla bağlantılı olarak Roma'da günümüzde yaşanacak olayları konu edinecek. Yönetmen 20 yıl sonra aynı temaya döndüğü için de son derece heyecanlı olduğunu belirtiyor.Argento'nun filmleri zaman zaman bizim de sinemalarımıza uğrama şansı buluyor. Il Cartaio'nun da bu şansı elde etmesi güzel olacaktır.
Yorumlar
  • italyan sinemasında lucıo fulcı den sonra en iği yönetmenlerden biri dir dairo agento tenebre en çok sevdiğim filimdir ............

  • üçüncü yorumda benden :)ben bu adamın müziklerine hayranım.ve inanılmaz ii senaryolarına.bu adamın filmleri bence 1 numara

  • Slmlar Özellikle Kitty ilk yorumun senden geleceğini tahmin etmiştim işte gerçek bir izleyici ne diyeyim herşeyim hasatsıyım argentonun italyanın korku prensi her filmi bir olay seri katillerinin inanılmaz cinayet sahneleri goblinin müzikleri mekan tasarılar kurgusu etnik dolguları bu üçlemenin bittiğine sevindim bi de umarım dvdsi ülkemize gelir saygılar!!!

  • harika! argento ve yeni filmleri :) umarım hem il cartaio hem de la terza madre buraya gelirler :) dario argento ne çekse izlenir vallahi :))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir