6 Eylül 2013 00:00

'Arınma Gecesi' filminin öngösterimine katılın!

'Arınma Gecesi' filmini herkesten önce izleyin! 12 Eylül'de Cinemaximum Cevahir'de düzenlenecek öngösterime davetiye kazanma şansı için Mynet Sinema Facebook sayfasını beğenin!

Mynet Sinema sizi 'Arınma Gecesi' (The Purge) filminin öngösterimine davet ediyor!

Öngösterime çift kişilik bedava bilet kazanma şansını yakalamak için tek yapmanız gereken Mynet Sinema Facebook sayfasını beğenip sayfada yayınlanan sorumuza doğru cevabı veren ilk 50 kişi içinde yer almak!

Üstelik ilk 50'nin içinde yer alamayan okuyucularımız için sürprizlerimiz devam ediyor! Doğru cevabı gönderen sonraki 20 kişi de filme çift kişilik davetiye kazanıyor ve Arınma Gecesi'ni 13 - 26 Eylül tarihleri arasında anlaşmalı sinema salonlarında sevdikleriyle birlikte izleme şansını yakalıyor.

Tüm bu fırsatları yakalamak için Facebook sayfamızda yayınlanan sorunun cevabını adınız, soyadınız ve telefon numaranızla birlikte sinemaeditor@mynet.com adresine gönderebilirsiniz.

Kazanan takipçilerimize, cevapları ilettikleri e-posta adresine 'reply' yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Arınma Gecesi Filminin Öngösterimi
Yer: Cinemaximum Cevahir (İstanbul)
Tarih: 12 Eylül 2013

TÜRKÇE ALTYAZILI FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

FİLMDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN


Ünlü oyuncular Ethan Hawke ve Lena Headey'in başrollerinde yer aldığı yapım ilginç konusuyla dikkat çekiyor.

Korku-bilim kurgu-gerilim türündeki Arınma Gecesi filminde dört kişi, tehlikelerle dolu dış dünya evlerine zorla girdiğinde ne kadar ileri gidecekleri konusunda sınanıyor.

Suçun kol gezdiği ve hapishanelerin dolup taştığı Amerika'da hükümet, her yıl cinayet de dahil her türlü suç eyleminin yasal olmasına 12 saatliğine izin vermektedir. Polis aranamaz. Hastaneler yardıma ara verir. Halkın, kendisini ceza yoluyla düzene koyduğu bir gecedir.

Şiddetin ve suçun her yeri sardığı bu gecede bir aile, bir yabancı kapılarını çaldığında kim olacaklarının kararıyla mücadele edecektir. Yıllık Arınma Gecesi sırasında James Sandin'in (Ethan Hawke) güvenlikli evine davetsiz bir misafir zorla girdiğinde bir aileyi parçalamakla tehdit eden bir dizi olayı başlatır. Şimdi geceyi saklandıkları canavarlara dönüşmeden geçirmek James'e, karısı Mary'ye (Lena Headey) ve çocuklarına bağlıdır.

Mynet Sinema Facebook Kampanyası Katılım Koşulları:
1. “Mynet Sinema Facebook Kampanyası” (“KAMPANYA”) Büyükdere Cad. No: 237 Noramin İş Merkezi A.103-A.104 Maslak-İstanbul adresinde mukim www.mynet.com (“Internet Sitesi”) sahibi Mynet Medya Yayıncılık Uluslararası Elektronik Bilgilendirme ve Haberleşme Hizmetleri A.Ş. (“MYNET”) tarafından gerçekleştirilmektedir.
2. Kampanya 06.09.2013 tarihinde başlayacak olup, 10.09.2013 tarihinde saat 17.00’de sona erecektir.
3. KAMPANYA, MYNET’in sinema servisi olan Mynet Sinema’nın https://www.facebook.com/MynetSinema adresli Facebook Hayran sayfası (“SAYFA”) üzerinde gerçekleştirilecektir. KAMPANYA katılım koşulları aşağıdaki gibidir. Katılımcılar KAMPANYA’ya katılmakla; aşağıda belirtilen koşulları tam ve eksiksiz bir biçimde okuduğu, anladığını, iradesine ve hukuka uygun olarak kampanya katılım koşullarının kendisini bağlayıcı nitelik kazanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
4. Katılımcılar, SAYFA üzerinde sorulacak olan sorunun doğru cevabını sinemaeditor@mynet.com e-posta adresine göndererek kampanyaya katılabilir. Doğru cevabı gönderen ilk 50 kişi Arınma Gecesi Filminin 12.09.2013 tarihindeki ön gösterimine 2 kişilik davetiye (“ÖDÜL”), sonraki 20 kişi 13.09.2013 – 26.09.2013 tarihi arasında kullanabilecek 2 kişilik davetiye (“ÖDÜL”) kazanacaktır.
5. 12.09.2013 tarihindeki ön gösteriminin yapılacağı sinema Cinemaximum Cevahir (İstanbul) şeklindedir.
6. 13.09.2013 – 26.09.2013 tarihindeki vizyon gösteriminin yapılacağı sinema salonlarının listesi şu şekildedir.
• MALTEPE CINEMAXIMUM (CARREFOUR MALTEPE PARK)
• BEYOĞLU CINEMAXIMUM (FİTAŞ)
• ESENYURT CINEMAXIMUM (MARMARA PARK)
• KOCAELİ CINEMAXIMUM (GEBZE CENTER)
• KADIKÖY CINEMAXIMUM (NAUTILUS)
• KOZYATAĞI CINEMAXIMUM (PALLADIUM)
• ÜMRANİYE CINEMAXIMUM (MEYDAN)
• MECİDİYEKÖY CINEMAXIMUM (CEVAHİR)
• İSTİNYE CINEMAXIMUM (İSTİNYE PARK)
• ATAKÖY CINEMAXIMUM (ATAKÖY PLUS)
• BAKIRKÖY CINEMAXIMUM (CAPACITY)
• BAKIRKÖY CINEMAXIMUM (MARMARA FORUM)
• BAYRAMPAŞA CINEMAXIMUM (FORUM İSTANBUL)
• FATİH CINEMAXIMUM (HISTORIA)
• GÜNGÖREN CINEMAXIMUM (KALE)
• ANKARA CINEMAXIMUM (PANORA)
• ANKARA CINEMAXIMUM (ANKAmall)
• ANKARA CINEMAXIMUM (ARMADA)
• ANKARA CINEMAXIMUM (ATLANTİS)
• ANKARA CINEMAXIMUM (CEPA)
• ANKARA CINEMAXIMUM (GORDION)
• ANKARA CINEMAXIMUM (ANTARES)
• İZMİR CINEMAXIMUM (EGE PARK MAVİŞEHİR)
• İZMİR CINEMAXIMUM (KİPA EXTRA BALÇOVA)
• İZMİR CINEMAXIMUM (FORUM BORNOVA)
• AYDIN CINEMAXIMUM (FORUM AYDIN)
• DENİZLİ CINEMAXIMUM (FORUM ÇAMLIK)
• ESKİŞEHİR CINEMAXIMUM (ESPARK)
• KAYSERİ CINEMAXIMUM (KAYSERİ PARK)
• KAYSERİ CINEMAXIMUM (FORUM KAYSERİ)
7. KAMPANYA’dan ÖDÜL kazanan talihliler 10.09.2013 tarihinde SAYFA üzerinde ilan edilecektir.
8. Öngösterime veya vizyon gösterimine katılım için, etkinliğin yapılacağı sinema girişinde katılımcıların kimlik ibrazı gereklidir.
9. MYNET’e ve/veya bağlı şirketlerinin, iştiraklerinin, reklam acentelerinin çalışanları ve bu kişilerin birinci dereceden aile fertleri (eş, kardeş, ebevyn veya çocukları) ve/veya akraba olup olmadıkları dikkate alınmaksızın bu kişilerle aynı hanede yaşayan kişiler KAMPANYA’ya katılamaz.
10. MYNET; işbu Katılım Koşulları’nı, herhangi bir zamanda ve tek taraflı olarak değiştirebilir, genişletebilir yahut daraltabilir veya KAMPANYA’yı dilediği zaman (KAMPANYA’ya başlamış bile olsa, her aşamada) herhangi bir gerekçe göstermeksizin iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda katılımcı MYNET’e karşı herhangi bir hak, alacak, talep ve şikayet ileri sürmeyeceğini beyan, kabul ve taahhüt eder.
11. KAMPANYA süresince, aynı katılımcı yalnız bir kez ödül kazanabilir. Farklı e-mail hesaplarıyla aynı kişi tarafından gönderilen kayıtların tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın katılımcı KAMPANYA dışında bırakılacaktır.
12. Katılımcılar, KAMPANYA’ya katılırken, Facebook hesapların üzerinden MYNET tarafından kendileri ile iletişim kurulmasına ve kendilerine email gönderilmesine izin vermek zorundadırlar.
13. Katılımcılar, KAMPANYA katılım formunda verdikleri bilgilerin (ad, soyad, adres, iletişim ve e-posta) doğru olduğunu kabul ederler. Ayrıca MYNET bütün katılımcılara her türlü bilgilendirme, reklam ve KAMPANYA SMS ve e-mail gönderme hakkına sahiptir. Katılımcı ve talihliler KAMPANYA’ya katılmakla bu izinleri vermiş sayılırlar.
14. MYNET, Katılımcıların yazdıkları mesajları/yorumları yayınlama, dilediği yerde ve dilediği şekilde açıklama ve kullanma hakkına sahiptir. Katılımcılar, KAMPANYA’ya katılmakla işbu mesajların/yorumların MYNET tarafından KAMPANYA süresince veya sonrasında kullanılması halinde, MYNET’ten hiçbir hak veya alacak talep etmeyeceklerini, MYNET tarafından kopyalanmasını, işlenmesini, değiştirilmesini ve yayınlanmasını engellemeyeceklerini, peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar.
15. Katılımcılar, KAMPANYA katılımı için SAYFA’ya gönderdikleri bilgilerin hukuki açıdan kendilerine ait olduğunu, herhangi bir şekilde 3. kişilere ait fikri mülkiyet, özel ve kamu hukukundan doğacak haklara ya da uygulanacak genel kanun, tüzük veya yönetmelik ve ilgili mevzuata aykırılık teşkil etmeyeceğini aksi halde doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükten sorumlu olacaklarını kabul eder. Katılımcılar üçüncü şahısların haklarını ihlalden kaynaklanan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğun münhasıran kendilerine ait olduğunu kabul ederler. Böyle bir durumun tespiti halinde kazanan katılımcının ödül kazanma hakkı elinden alınır.
16. Bu KAMPANYA’ya, KAMPANYA’nın başlangıcı olan 06.09.2013 tarih itibariyle 18 yaşını doldurmamış olanlar katılamaz; katılmış ve kazanmış olsa bile ödülleri alamazlar.
17. Hediye kazanma ve alma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez.
18. Bu KAMPANYA Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.
19. KAMPANYA esnasında, ödülü kazanmak amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin KAMPANYA’ya katılım kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir. MYNET, hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
20. KAMPANYAnın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablolu ya da kablosuz Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, KAMPANYA’nın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, KAMPANYA kapsamında kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile katılımcının zarar görmesi sebebiyle MYNET hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
21. MYNET, ödülün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında yer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.
22. İşbu Kampanya Katılım Koşullarından kaynaklanan uyuşmazlıklarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri münhasır yetkilidir.

Yorumlar
  • bütün sitelerde film 3 ay önce verildi netten izleyin vermeyinboşa para çnkü iyi film değil

  • gerek yok

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir