23 Nisan 2013 00:00

Armageddon için özür diledi

Ünlü yönetmen, filmi için şaşırtan bir açıklama yaptı.

Ünlü yönetmen Michael Bay 1998 yılında vizyona giren Armageddon filmi için izleyicilerden özür diledi.

Bay, Miami Herald'a verdiği röportajda dünyaya hızla yaklaşmakta olan büyük bir meteorun tespit edilmesinin ardından yaşananları anlatan filmi Armageddon'un çok iyi olmadığını vurguladı.

Film için özür dileyen Bay, "Filmi çekmek için 16 haftamız vardı. Çok büyük bir işti. Bu filme haksızlıktı. Elimde olsa bütün üçüncü perdeyi yeniden çekerdim ama stüdyo filmi elimizden aldı. Çok kötü bir durumdu" diye konuştu. Bay tüm bunlara rağmen filmin yine de ilgi gördüğünü sözlerine ekledi.

Ben Affleck , Bruce Willis ve Liv Tyler'ın başrollerinde yer aldığı filmin konusu şöyle: New York'a zarar veren ufak meteor parçalarından sonra NASA dünyaya hızla yaklaşmakta olan büyük bir meteor tespit eder. Teksas büyüklüğündeki bu meteoru zararsız hale getirmek için bir plan yapılır. Meteora ulaşılacak ve 800 ft derinliğinde bir kazı yapılarak merkezine nükleer patlayıcı yerleştirilecektir. İşin başına konunun uzmanı Harry Stamper getirilir. Harry 10 gün gibi kısa bir zamanda astronotları eğitemeyeceğini söyler ve göreve kendi ekibini dahil eder. Plan başarılı olursa meteor ikiye ayrılacak ve dünyanın iki yanından, zarar vermeden geçip uzaklaşacaktır.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir