23 Mart 2006 10:39

Arnie Yokedecek!

Mario Kassar'dan çarpıcı açıklamalar

Terminatör serisinin temel taşı Arnold Schwarzenegger politikaya soyunduğu günden beri oyunculuk kariyerine ara vermişti. Ancak Alman Extra dergisine konuşan serinin yapımcısı Mario Kassar Arnie'nin beyazperdeye döneceğini müjdeledi.Kassar'ın bildirdiğine göre Terminatör 4 çekilecek hem de kesinlikle Schwarzenegger'le.T4 İle ilgili gelişmeleri bu sayfalarda takip etmiştiniz. Serinin yapımcıların ilk filmin gölgesinden çıkamadıkları için dördüncü filmi de ustasının ellerine James Cameron'a teslim etmek için yönetmenle görüşmelere başlamışlardı.Cameron'dan hala konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmiş değil ancak Kasar senaryolarının bile hazır olduğunu bildirdi. Şimdilik yek bekledikleri Arnie'nin valilik süresinin dolması ve gerçek mesleğine dönemsiymiş.
Yorumlar
  • ya bence arnold oynamalı o oynamazsa o filmin tadı falan olmaz

  • Hala en ufak bi terminatör 4 haberini dört gözle beklemekteyim ama haber filan yok ortada çekilip çekilmiyeceğinden bile kuşkulanıyorum açıkcası.yeter artık birileri çıkıp bişiler sölesin:((

  • james cameron'un artık yeni bir Terminator çekme ihtimali yok. zaten haklarını devretti. sinema tarihine yön vermiş bir yönetmen, filmini bir çaylağa(jonathan mostow) emanet edip tekrar geri alacak kadar onursuz olamaz. tabi örnekleri var wes craven yıllar sonra elm sokağında kabusu yeniden çekti ama buadam dünyanın gelmiş geçmiş en büyük yönetmenlerinden biri böyle bir şeye ihtimal bile vermiyorum.

  • Tek merak ettiğim Arnold'un oynayıp oynamaması eğer Arnold oynamazsa ve yönetmen James Cameron olmazsa beklendik bişi ve Termınator serisine yakışan bişi olmayacağı kanaatindeyim.Tek ümidim Arnold'un oynaması ve Yönetmenin J.Cameron olmasıdır.Ama aklıma takılan bişi var J.cameron'nın yönetmemesi halinde T3 yöneten Jonathan mostow ın bir süpriz yapıp süper bir T4 ile çıkmasını isterim. ama yinede kesinlikle Arnold oynasın ve kesinlikle James Cameron yönetsin. :(

  • Şahsen ben arnoldsuz bir terminatör düşünemiyorum, gerçi oynamaya niyeti var da biraz mırın kırın ediyor..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir