1 Nisan 2011 00:00

Arnold Schwarzenegger geri dönüyor

Uzun yıllar yürüttüğü California valiliğini bu yılın başında bırakan Arnold Schwarzenegger çok yakında şov dünyasına dönüyor.

Fransa'nın Cannes kentindeki MIPTV ticari şovunda pazartesi ilan edilecek yeni proje kapsamında, Terminator filminin ünlü yıldızı eski vali Arnold Schwarzenegger, "The Governator" (Governor-Terminator) adlı dizi çizgi filmin kahramanını seslendirecek.

Projenin ortakları A Squared Entertainment ve çizgi roman efsanesi Stan Lee tarafından hazırlanan çizgi filmde, bir insan ve süper kahraman olarak çifte yaşam süren bir karakterin maceraları anlatılıyor.

Yorumlar
  • türk düşmanı bir avusturyalı...

  • gercek fenomen...

  • böyle fiziki açıdan idol olmuş insanları yaşlanmış ve porsumuş görünce,kendimden çok onlara üzülüyorum.bu dünyada herşeyin boş,anlamsız olduğunu düşündürüyor insana...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir