20 Mart 2016 08:00

Arnold Schwarzenegger I’ll be back! dedi…

Terminatör serisi devam ediyor…

1984 yılından beri seri halinde çekilmiş beş adet Terminatör filminde rol alan ünlü oyuncu Arnold Schwarzenegger, altıncı filmin kesinleştiğini açıkladı.


68 yaşındaki oyuncu, katıldığı bir tv programında filmle ilgili açıklamalarda bulundu.

Daha önce, toplamda beşinci Terminator filmi olan Terminator Genisys’in, ilk hafta elde ettiği 25 milyon dolarlık hasılatı ile devam filminin çekileceği konuşuluyordu ve tarih olarak Mayıs 2017 dedikoduları dolaşmaktaydı ama bu programda Schwarzenegger vizyon tarihi konusunda ser verip sır vermedi.

Terminatör filmlerinde ağzına pelesenk olmuş bazı cümlelerin (I'll be back, astalavista baby vs ) her zaman senaryoda yer almadığını, bazılarının spontan bir biçimde sahneye uygun olarak ağzından çıktığını anlatan oyuncu “bence karakterin ne söylediğinden çok nasıl söylediği insanlar üzerinde etki yaratıyor ve söyleyiş biçimimi taklit ediyorlar” şeklinde konuştu. 2003-2011 yılları arasında Kaliforniya Eyalet Valisi olarak görev yapan oyuncu Donald Trump ile ilgili olan soruları yanıtlamadı. Scwarzenegger, daha önce katıldığı bir eğlence programında da politik sorular sorulduğunda, bunları yanıtlamak için burada değilim diyerek ortamı terk etmişti.


MELİS ZARARSIZ

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir