6 Mart 2018 18:50

Arnold Schwarzenegger Terminator 6 dedi!

Efsanevi bilim kurgu serisine bir yenisi daha ekleniyor.


Yönetmen koltuğunda Deadpool’a da imza atmış olan Tim Miller’ın oturacağı yeni filmin, serinin 2’nci halkası Terminator 2: Judgment Day'in devamı niteliğinde olacağını ve kendisinin de bu projede yer aldığını açıklayan Schwarzenegger, Arnold hayranları için oluşturulmuş olan web sitesine açıklamalarda bulundu.


Oyuncu, “ Terminatör 6'nın çekimlerine bu yaz, Haziran ayında başlıyoruz ve Ekim'e kadar sette olacağız. Ben T-800 modeli olarak geri döneceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum. Tim Miller'ın yönetmenliğindeki bu film harika olacak, Jim Cameron da bir nevi projeyi süpervize ediyor olacak." şeklinde konuştu.


Gişede sağlam bir başarı elde edilirse film yeni bir üçlemenin ilk halkası olarak planlanıyor. Terminator: Genisys’, maalesef gişede beklenen başarıyı elde edememişti. Cameron bir yandan Avatar'ın devam filmiyle meşgul.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir