25 Eylül 2009 10:12

Arnold'un Tahtına Aday!

Conan filmi için Roland Kickinger düşünülüyor! Aktörün eski Conan Schwarzenegger ile benzerlikleri ilginç!

Yeni Conan filmi için 41 yaşındaki aktör Roland Kickinger ile görüşülüyor. Aktörün "eski Conan" Arnold Schwarzenegger ile benzerlikleri ilgi çekici. Roland da Arnold gibi eski vücut şampiyonu. Ayrıca bu benzerliğe dikkat: Terminator Salvation'da Roland tıpkı Arnold gibi bir T-800'ü canlandırdı. Ayrıca aynı aktör Arnold Schwarzenegger'i anlatan bir filmde Conan dönemindeki Schwarzenegger olarak gözüktü.Bütün bunları öğrendikten sonra şunu söyleyebiliriz: Roland Kickinger'dan daha iyi bir tercih olamaz!
Yorumlar
  • yenı bır yuz dedıgın dwayne johnson ılgınc kesınlıkle olmaz rol yapma yetenegı sıfır ve conan karakterıı yansıtamaz bence bu daha ıyı bırı gıbı conan en sevdıgım kahraman arnold sankı conan ıcın dunyaya gelmıstı umarım bu vatandaş layıktır

  • ya arnoldun yerini tutmaz bence dwayne johnson oynamalı yeni bi yüz taze kan daha iyi olurdu.

  • Kesinlikle katılıyorum.Yeni arnold bulundu!

  • Arnold dan geçti artık,sağlam bir veliahtı geliyor gibi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir