17 Şubat 2009 10:42

A.R.O.G-Recep İvedik 2

Ajans Press Medya Takip Merkezi tarafından A.R.O.G ve Recep İvedik 2 filmlerinin medya karnesi çıkarıldı!

Ajans Press Medya Takip Merkezi tarafından A.R.O.G ve Recep İvedik 2 filmlerinin medya karnesi çıkarıldı. Sonuçlara göre Recep İvedik, medya tarafından daha çok desteklendi.Devam filmleri olarak çekilen A.R.O.G ve Recep İvedik 2 için yapılan araştırma, vizyona girdikleri tarihlerden 1'er hafta öncesi alınarak gerçekleştirildi. 15.000 yayın organını kapsayan incelemede A.R.O.G filmi yazılı basında 89 haberle yer alırken, Recep İvedik için 151 haber tespit edildi.Televizyonlardaki haber adetleri ise çok daha şaşırtıcı… 146 haber ile ipi göğüsleyen Şahan Gökbakar'ın skoruna karşı, Cem Yılmaz 62 haberle ekranlarda yer aldı. Radyo kanalları ve Internet sitelerindeki haber adet sonuçları da pek farklı çıkmadı. A.R.O.G radyolarda 20, İvedik 60 haberlerle yer aldı. Internet sitelerinde ise 51'e 160 olarak, İvedik için 3 kat daha fazla haber üretildiği tespit edildi.Medyadan açık ara daha fazla destek aldığı belli olan Recep İvedik 2 filminin bundan sonraki karnesi gişe rakamı olacak gibi. İvedik'in bu durumda A.R.O.G'un gişe rekorunu geride bırakması bekleniyor.
Yorumlar
  • 2 filmde övüldüğü kadar yok. Şahsen ben Cem Yılmaz cıyım. Ama AROg da fazla gülemedim. İvedikte de durum aynı.

  • habe kesinlikle doğru recep ivediğin galasını gördümde hayatım boyunca hiç bi programda okadar kamera görmemeişdim..helal olsun ne diyelim..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir