27 Şubat 2004 18:26

Aronofsky mi Dediniz?

Yönetmen eski projesiyle görüşmeye başladı. Bu defa ciddi gibi!

Requiem For a Dream'den sonraki adımını merakla beklediğimiz Darren Aronofsky, aylardır pek çok projeyle birlikte anılıyor. Ve fakat henüz bir tanesinde karar kılıp şekillendirmeye başladığını da görebilmiş değiliz. Fakat yeni bir haber, ayağını hafiften kaldırmakta olduğu gibi bir izlenim uyandırdı. Yönetmenin The Fountain projesinden daha önce bahsetmiştik. Aronofsky yeniden bu ilginç bilim kurgu filmiyle oynamaya başladı. Proje için düşünülen Brad Pitt'in yerini ise Hugh Jackman'ın alacağı söyleniyor. Filmin bütçesi de böylece 75 milyondan dolardan yarısına inecekmiş. İlginç!Henüz ayrıntıları bilinmeyen proje, üç ayrı zaman diliminde yaşanacak olayları anlatacak. Projenin eski halinde, Pitt'e eşlik edecek isim için Cate Blanchett'ın adı geçiyordu. Bakalım şimdi ne olacak!.. Projeyle ilgili yeni gelişmeleri Beyazperde.com'dan takip edebilirsiniz...
Yorumlar
  • muhhahaha.. talihsizlik mi ok tamam filmi çook beğenmişin ama bu ne olursa olsun talihsizlik demek ne kadar doğru? ben sööliim doğru değil ama çok güldüm okuyunca. muhtemelen daa iisi gelmeyecek ama yine de adam ne yapsa güzel olur (bkz. "pi")

  • aranofsky ve requiem sözcükleri benim için artık muhteşemliği ifade ediyor.requiem for a dream. Sinemayla yakından ilgilenen herkesin izlemesi zorunlu saydığım bir başyapıt.Sinema tarihinde başyapıt.

  • Requiem for a dream'in Aronofsky'nin zirvesi olduğunu düşünüyorum.. kariyerinin henüz başlarındayken böyle kült bir film yapabilmesi onun için büyük talihsizlik.. beklentileri bu kadar üst düzeye taşımamalıydı(!)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir