25 Eylül 2009 10:12

Artık Sinemaskop!

Cinemascope Dergisi, Mesut Kara'nın yayın yönetmenliğinde yeni ve farklı bir dergiye dönüşüyor...

Başka türlü bir dergiye dönüşen Cinemascope'un yayın kadrosu Prof. Dr. Oğuz Makal, Engin Ayça, Ahmet Soner, Taner Ay, Orhan Ünser, Barış Bardakçı ve Mesut Kara'dan oluşuyor. Yeni ve kendi yazarlarını oluşturmayı hedefleyen derginin yazı kadrosunda, akademisyeninden, sinema öğrencisine her yaş ve çevreden bir çok sinema tutkunu yazarın da yer alacağı söyleniyor.Yeni Cinemascope Mesut Kara'nın yayın yönetmenliğinde, yeni içeriği ve yayın kadrosuyla 1 Ekim 2007'de bayilerde!
Yorumlar
  • dergiyi eski formatı ile hiç okuyamamış bir kişi olarak derginin bu halini çok merak ediyorum.basından takip ettiğim kadarı ile eski hali ile piyasadaki dergilerden farklı bir yapısı vardı.umarım yeni kadrosu ile sadece 3 büyük şehrimizde degil bizim buralardada kolay bulunur bir dergi olur.ayni zamanda uzun ömürlü olması en büyük istegimdir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir