10 Mart 2005 13:05

Artık Yakışırmış

Jim Carrey, Da Vinci için ne yapar?

Son yılların kulağa en tuhaf gelen ama gerçek olma ihtimali bir o kadar da yüksek dedikodularından biri Hollywood kulislerini altüst etti. Ron Howard, Da Vinci Şifresi'nde rol alması için Jim Carrey ile görüşmelere başlamış.AICN'ün bildirdiğine göre ünlü yönetmen Carrey'den Silas rolünü oynamasını istemiş. Tüm Da Vinci hayranların yakından tanıdığı katil albinoyu canlandırması için Jim Carrey gibi bir komedyeni düşünmek Howard'ın aklına nasıl geldi tam olarak bilinmez ama dedikodulara bakılırsa sebebi Eternal Sunshine of the Spotless Mind'mış.Jim Carrey'nin filmdeki performansından etkilenen Howard, oyuncunun artık böyle bir rolün üstesinden gelebileceğini düşünüyor. Carrey gerçekten bu rolü kabul edecek mi emin değiliz ama gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • her rolün altından rahtlıkla kalktı bunuda başarıyla kaldırmıştır eminim daha izlemedim ama...

  • açıkçası tam olarak bilemeyeceğim ama kulağa hoş geliyo

  • Ron howard doğru düşünmüş jim carrey bu filmde yer almalı. Hem neden olmasın ki jim'in alnında "sadece komedi filmlerinde oynayabilir" gibi bi kural mı yazıyor. valla jim de projeye katılırsa nasıl bişey ortaya cıkar tahmin bile edemiyorum.

  • jimcarrey de iri yarı hem uzun hemde herif kaslı bence tam adamı harika olucak harika

  • ben filmi izledim.jim carreyi hiç yadırgamadım bu rolde.aksine çok iyiydi.film de çok güzel.en ii senaryo oscarını haketti bence.kesinlikle izlenmeli.değişik olmayı başarmış.kauffman.a saygılarla.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir